Menu Close

Korupcijos prevencija

Biudžetinė įstaiga Alytaus nakvynės namai,  būdami socialiai atsakinga įstaiga, griežtai pasisako prieš neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt.) paėmimą bei davimą ir ragina pranešti, jei tik turite duomenų ar pagrįstų įtarimų  apie darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas ir kreiptis į Nakvynės namus:

*  telefonu +370 646 24846

*  e. paštu administracija@alnaknam.lt

* atvykstant į BĮ Alytaus nakvynės namus adresu Ulonų g. 14B-29, Alytuje;

* pašto adresu: BĮ Alytaus nakvynės namai Ulonų g. 14B-29, LT-62157,  Alytus.

Kreipiantis raštu pageidautina nurodyti:

* savo vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą (atsakymui pateikti);

* BĮ Alytaus nakvynės namų darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas;

*  veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, laiką, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes, ir kitą, Jūsų manymu, reikšmingą informaciją.

Ant voko būtina nurodyti:

BĮ Alytaus nakvynės namai, Direktoriui , Ulonų g. 14B-29, LT-62157,  Alytus.

BĮ Alytaus nakvynės namai užtikrina asmenų, pateikusių informaciją, asmens duomenų konfidencialumą. Taip pat nagrinėjami anonimiškai pateikti pranešimai.

Atkreipiame dėmesį, kad BĮ Alytaus nakvynės namai neturi teisės ir įgaliojimų tirti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Tokias teises turi Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

 

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta atsakomybė

Dėl kovos su korupcija programų

Korupcijos prevencijos priemonės

 

STT ANTIKORUPCINIAI VAIZDO ĮRAŠAI

Skip to content